O nas

lek. Maria Janyst – Gęborys

Ukończyła Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2012r. Specjalizuje się w chirurgii ogólnej.

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej- ukończyła podyplomowe studia Medycyna Estetyczna dla lekarzy w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach oraz liczne kursy na poziomie zaawansowanym oraz master; Członek Polskiego Towarzystwa Medyczyny Estetycznej i Anti-Aging; członek Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Interesuje się chirurgią rekonstrukcyjną, plasyczną, dermatochirurgią i chirurgią endokrynologiczną. Medycyna estetyczna to jej wileka pasja. Na co dzień łączy zdobyte umiejętności i wiedzę pracując w oddziale chirurgii ogólnej oraz w gabinecie medycyny regeneracyjnej, estetycznej i anti-aging.

W swojej działalności leczniczej stawia na dobry kontakt z pacjentem i partnerską współpracę. Jest ambitna, skuteczna i oddana pracy. Prywatnie interesuje się wystrojem wnętrz i gotowaniem oraz siatkówką. Fanka motoryzacji. Kocha zwierzęta. Uwielbia wędrówki po górach, sport i czytanie książek przy dźwiękach ulubionej muzyki.

lek. Mariusz Gęborys

Specjalista chirurg. Ukończył Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w roku 1992.

Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Zajmuje sie na co dzień flebologią estetyczną, która jest równocześnie jego pasją zawodową .

Biorąc udział w kongresach ,kursach i zjazdach flebologicznych ,wdraża w życie nowe formy terapii układu żylnego. Poza tradycyjnymi metodami leczenia operacyjnego stosuje skleroterapię żylaków oraz zamykanie poszerzonych naczyń żylnych laserem naczyniowym.

Ukończył liczne kursy diagnostyki obrazowej układu żylnego i wykorzystuje zdobytą w tym zakresie wiedzę w swojej praktyce flebologicznej. Absolwent podplomowych studiów o profilu menedżerskim, uzyskał tytuł „Menedżer Ochrony Zdrowia”. Doświadczenie zdobyte w tym obszarze pozwala mu z sukcesem prowadzić poradnię chirurgiczną oraz prywatną praktykę.

Prywatnie interesuje się filmem, motoryzacją, uwielbia czytać książki, uprawia czynnie sport.